BANYO HAVLULARININ BAKIMI NASIL YAPILMALIDIR?
Bir banyo havlusunun insanlarda yarattığı duygu taze bir görünüm ve hijyen duygusu olmalıdır. Yeni bir ev sahibi olduğunuz zaman elbette kendi kişisel zevkinize uygun bir dekorasyon yapmak sizin hakkınız. Ve bu dekorasyonda en önemli kriterlerden biri de şüphesiz lüks bir banyo konsepti. Veya evinizde tadilat yaptığınız zaman işe banyonuzdan başladı iseniz ve banyonuzda lüks bir dokunuş elde etmek istiyorsanız küçük dokunuşlar ile bile lüks etkisi verebilirsiniz. Evet banyo havlularından bahsediyoruz. Küçük dokunuşlar ile lüks bir banyo etkisi oluşur. Kaliteli bir havlu setini banyonuza eklemeniz halinde yarattığı etkiye inanamayacaksınız.
Havlularınıza bakım noktasında bazı bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz .Öncelikle banyo havlularınızı yıkadıktan sonra ayrı ayrı asmalısınız kurumaları için. Zaten kaliteli sık dokunmuş bir havluya sahip iseniz bilin ki uzun ömürlü olacaktır. Defalarca yıkanmaya dayanıklıdır.
Havlularınız eğer haftada 3 kez kullanıldı ise artık değişme zamanı gelmiş demektir ya da kişisel bir durum bu. Eğer çok titiz iseniz o zaman 2 güne değiştirin.
Çok deterjan kullanmayın ve yumuşatıcı havluları sertleştirir .
Öncelikle yapmanız gereken kaliteli bir havluya sahip olmak gerisi sizin küçük dokunuşlarınız ile çözülecektir.
Lütfen daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret ediniz.