Şirketimiz iştiraki “Lux Home Kazakistan” tanıtım videosu TRT Avaz kanalında yayınlandı.

“Lux Home” tescilli markamız ile %100 Türkiye üretimi, üstün kaliteli ev tekstili ürünlerle yaklaşık 15 yıldır, kardeş Kazak halkının hizmetindeyiz.

“Lux Home” ürünleri Lux ve kaliteye herkes ulaşabilmeli sloganıyla çıktığı yolda, Kazakistan halkı için Nursultan’da 4, Atyrau’da 3 ve Almatı’da 1 mağazasıyla hizmet veriyor. Mağazalarımızda Türkiye üretimi olan nevresim takımları, çarşaflar, battaniyeler, yastık ve yorganlar, havlu ve bornozlar, masa örtüsü, yatak örtüsü, kilimler, ev giyimleri, pijama ve çorap çeşitleriyle, her zevke ve bütçeye uygun renk, desen, tasarımlar ile satışa sunuluyor.

Lux Home Kazakistan Nur-Sultan bölge yöneticisi Fuat Topsakal yaptığı açıklamada şunları belirtti.

“Kazakistan’ın bağımsızlığının 30. Yılında şirketimiz, ülke ekonomisine katkı sunmak ve kardeş Kazakistan halkına istihdam desteği sunmaktan dolayı gururlu. Türkiye’deki üretim ekibimiz ve Kazakistan’daki satış ekibimiz, kaliteli binlerce çeşit ev tekstili ürünlerini Kazak halkının beğenisine sunmak için gece gündüz çalışıyor. Bu ülkedeki insanlara en iyisini, en uygun fiyatla sunmak bizim en büyük hedefimiz. Yıllardır bize gösterilen teveccühten anlıyoruz ki bunu başarıyoruz. “

Ev tekstilin bütün kategorilerinde olduklarına değinen Topsakal; sözlerini şöyle sürdürdü: “ Nevresimden,battaniyeye; havludan, bornoza; masa örtüsünden, kilime yaklaşık 12bin barkodla hizmet veriyoruz. Bu çeşitlilik bizim en büyük özelliğimiz. Ev tekstilinin çeşitliliğinin yanında Otel tekstilinde de “Lux Home Contract” markamızla hizmet veriyoruz. Bu kategorimizde otel, spa ve fitness salonları için havlu, bornoz, çarşaf, yastık yorgan gruplarında hizmet veriyoruz. Yıllardır Tengiz’deki petrol kamplarının yatakhanelerinin tekstil tedarikçisiyiz. Kaliteden ödün vermeden, sözleşmede belirtilen zamanda ürünü teslim ederek, arkasında da satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için çaba sarfediyoruz.”

Topsakal sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kazakistan’da yaşamak ve iş yapmak bizim için Türkiye’de olmaktan farksız. Biz burada kendimizi yalnız veya yabancı hissetmiyoruz. Kazakistan bizim ikinci vatanımız, ve Kazakistanın son 30 yıldır ekonomik ve sosyal gelişimi bizlere gurur veriyor. Bizim de bu gelişimde küçük de olsa bir payımz varsa bunun için şirketim adına gurur duyarım. Bölgenin en liberal ülkesi, Orta Asya’nın parlayan yıldızı Kazakistan’a bütün potansiyel yatırımcıları, yatırıma davet ediyorum.”