“ASIES International” 20 yıllık üretim ve ticaret tecrübesi ile 2014 yılında dünyanın sayılı ev tekstili üretim merkezlerinden olan Denizli’de kuruldu. Dürüst ve uzun soluklu ticareti ilke edinen şirketimiz satışının %95’ini ihracat olarak yapmaktadır. Ana pazarları Rusça konuşulan ülkeler coğrafyası olmakla beraber, dünyanın birçok ülkesine ürünlerimiz ihraç edilmektedir. Ev tekstili ve otel tekstili kategorisine giren birçok ürün grubunu koleksiyonlarımızda bulundurmaktayız. Bu geniş yelpazeyi bulundurmak adına Havlu, bornoz ve nevresim takımlarının bazı kalitelerinde üretici olmamızın yanında, diğer ürün gruplarında uzun yıllara dayanan partnerlik anlayışıyla, kendi üretim ekibimizin kontrolü altında tedarik yapmaktayız.

Rusya ve Kazakistan’da bulunan grup şirketlerimiz ile bu ülkelerde tescilli markamız “LUXHOME” adıyla ev tekstili mağazacılığı yapmanın yanında “LUXHOME Contract” markamız ile de Otel ve sipariş bazlı tekstil hizmeti de sunmaktayız.

Ana hedef olarak, müşterimize üretim, tedarik, lojistik süreçlerinde organizasyon desteği sunarak paket bir servis oluşturmaktadır. Bu servisi verirken hızlı ve kaliteli olmanın yanında rekabet edilebilir fiyatları sunmak görevimizdir.