YÜNLÜ BATTANİYE İLE ESKI BİR KANEPE NASIL YENİ HALE GETİRİLİR?
Kanepenizi atmak istemiyorsunuz onun ömrünü uzatmak veya yaşam süresi verme çabasındasınız ayrıca paradan tasarruf etmek istiyorsunuz işte size kanepenizi yenileme tüyoları veriyoruz…Kanepenizi değiştirme zahmetine ve masrafa girmeden sadece yün battaniye ile kanepenizi yenilersiniz. İster kanepeye ve odaya renk vurgusu yapmak isteyin ister kanepedeki bir kusuru kapatmaya çalışın amacınız her ne olursa olsun şunu bilin ki; yün battaniyeniz size destek olacak.
NASIL YAPACAKSINIZ?
Kanepenizin kol kısmına istediğiniz renkteki yün battaniyenizi katlayarak koyabilirsiniz. Bu sayede hem dekor sağlamış olursunuz hem de gizlemek istediğiniz bölümü kapatmış olursunuz.
Ayrıca kanepenizin oturma kısmına yün battaniyenizi örterek bol ve dökümlü görüntüsü ile yıpranmış minder bölümünü gizlemeniz bir yana hem de dekor sağlamış olursunuz ve kirlenme durumunda battaniyenizi temizleyerek kanepenin hakikaten ömrünü de uzatırsınız. Evde evcil hayvanlarınız var ise kanepelerinizin ve koltuklarınızın üzerini sıcacık yün battaniye ile örtmek te hem evcil hayvan dostlarımızın rahatı açısından hem de kanepelerinizin ömürlerini uzatmak açısından son derece önemlidir. Bir de yün battaniyenizi dekorasyonda kullanmanızın en büyük avantajı istediğiniz etkiyi elde edene kadar deneme şansına sahip olmanızdır çünkü çok ucuz. Sizlere bu bilgileri verdiğimizde evinizde denediğinizi ve yazılarımızdan keyif aldığınızı umuyoruz. Ürettiğimiz yün battaniyelerden gözünüze çarpan ve kullanmayı düşündüğünüz bir battaniye var ise bunlara ve diğer ürün yelpazemize bakmanızı rica ediyoruz.